Newsletter
Registrace k odběru aktualit a slev:
Facebook
Staňte se našimi přáteli na Facebooku a získejte jako první exkluzivní slevy.

[CNW:Counter]

Tlumočení

Tumočení

Konsekutivní tlumočení - neboli následné tlumočení je převod ústního sdělení po částech. Řečník vysloví část svého proslovu, a poté se nechá prostor tlumočníkovi k převodu sdělení. Konsekutivní tlumočení poskytujeme pro obchodní jednání, školení, přednášky a podobné akce s menším počtem účastníků.

Simultánní tlumočení- při simultánním tlumočení je proslov překládán současně s přednášejícím. Tento druh tlumočení volíme pro konference, přednášky, prezentace a podobné akce, zpravidla s větším počtem účastníků. Naši tlumočníci převádí proslov do jednacích jazyků buď prostřednictvím sluchátek nebo i bez tlumočnické techniky, tj. šeptem do ucha za současného mluvení tlumočené osoby.

Soudní tlumočení - tlumočení s ověřením se používá při soudních jednáních, při provádění nejrůznějších úředních úkonů či při styku s policejními orgány, při svatebních obřadech, notářských úkonech, při správních úkonech jako je zakládání obchodních společností, změně společenských smluv, valné hromady, atd.

Ceník tlumočení:
Konsekutivní tlumočení Kč 550,-/60 min.
Simultánní tlumočení Kč 680,-/60 min.
Soudní tlumočení Kč 1.100,-/první dvě hodiny
Doprava tlumočníka vlastním vozem     Kč 5,50/km včetně DPH

informace dotazy Pošli dotaz

Zkušenosti našich
klientů

Jazykovou školu Studyline pro naše zaměstnance pořádala kurzy podnikové němčiny v úrovních A1 a B1. Lektorky byly na výuku vždy dobře připravené a studenti pod jejich vedením dosahovali výborných výsledků. Poskytovatel byl vždy schopen pružně reagovat na naše aktuální potřeby.
Petra Šulcová - CiS SYSTEMS s.r.o.

S jazykovou školou Studyline spolupracujeme v rámci zajištění jazykové výuky zaměstnanců Krajského úřadu se zaměřením na pojmosloví EU. Spolupráce probíhá na velmi dobré úrovni, veškeré naše požadavky jsou vstřícně a flexibilně řešeny. Výuka probíhá k plné spokojenosti studentů.
Ing. Andrea Faltusová – Liberecký Kraj

Lektor Jazykové školy Studyline docházel za mnou do ordinace, dohodnuté termíny vždy platily a výuka probíhala přesně tak, aby se disproporce mého jazyka co nejrychleji odstranily. Celkově mne v jazykových schopnostech velmi posunul.
Mgr. Pavel Bajnárek – rehabilitace

Zdravím vás ze Sydney, vše probíhá jako po másle, ubytování je v pořádku, ve škole jsem v pokročilé úrovní. Jsem úplně nadšený ze všech těch možností, slev a pomoci co mi zda vaše agentura může nabídnout. Získal jsem práci u cateringové společnosti, stadionech ve vip boxech a bankety na radnici.
Petr Svoboda – student z Austrálie

Všem, kteří nemají odvahu začít s jazykem, doporučuji navštívit kurz v této jazykové škole. Výuka probíhá v malém počtu lidí a přestože jsme věkově rozdílná skupina, vyučující lektorka vždy bere ohled na každého jednotlivce. Výuka jazyka je opravdu na vysoké úrovni.
Dagmar Pokorná

S přístupem učitelů a kvalitou výuky jsem nadmíru spokojen, proto mohu jen doporučit.
Robert Jansta

Kvalitní učitelé, příjemní zaměstnanci a nabídka občerstvení - velká spokojenost.
Zdena Lišková

Perfektní přístup lektora, ochotný personál. Děkuji a doporučuji!
Claudia Love Fashion

Spolehlivá škola, snaha o otevření kurzu i pri menším poctu zájemcu, kvalitní vyučující, vstřícné jednání, přizpůsobení se přání zákazníka při organizaci rozvrhu, možnost rozložení školného, zajímavé slevy, dobra dostupnost.
Oxana Shamanina

Kontakt
an image
Pražská 7/5
Liberec 1
Tel: 480 003 345
Mobil: 603 520 002
Skype: info.lbc liberec@studyline.cz