Newsletter
Registrace k odběru aktualit a slev:
Facebook
Staňte se našimi přáteli na Facebooku a získejte jako první exkluzivní slevy.

[CNW:Counter]

Soudní překlady

Soudní překlady

Používají se v případech, kdy běžný překlad z nejrůznějších důvodů nestačí. Soudní překlady neboli překlady s kulatým razítkem soudního překladatele jsou obvykle vyžadovány státními institucemi jako jsou městské úřady, zastupitelské úřady, cizinecká policie, policie ČR, soudy atd. Protože jsou pevně spojeny s originálním textem dokumentu notářským způsobem a s tlumočnickou doložkou, doporučujeme k překladu dodat ověřenou kopii, aby nedošlo k situaci, kdy budete originál překládaného dokumentu potřebovat oddělený od soudního překladu.

Nejčastěji se soudní překlady využívají pro překlady rozsudků, diplomů, certifikátů, rodných listů, výpisů z rejstříku trestů aj.

Základní cena za normostranu (1800 znaků včetně mezer)     Kč 600,-

Cena zahrnuje následující služby:
  • Překlad do cílového jazyka a úprava dle originálu (textové soubory)
  • Výtisk překladu na laserové tiskárně, jeho svázání s originálem a připojení překladatelské doložky
  • Odeslání překladu elektronickou poštou na zákazníkem určené adresy
  • Odeslání překladu na zákazníkem určenou adresu v tištěné nebo elektronické podobě
  • Zajištění notářského ověření kopie výchozích dokumentů za poplatek Kč 60,-/stránku
  • Archivace cílového textu

*) Všechny další svétové i méně známé jazyky překládáme po dohodě.


informace dotazy Pošli dotaz

Zkušenosti našich
klientů

Jazykovou školu Studyline pro naše zaměstnance pořádala kurzy podnikové němčiny v úrovních A1 a B1. Lektorky byly na výuku vždy dobře připravené a studenti pod jejich vedením dosahovali výborných výsledků. Poskytovatel byl vždy schopen pružně reagovat na naše aktuální potřeby.
Petra Šulcová - CiS SYSTEMS s.r.o.

S jazykovou školou Studyline spolupracujeme v rámci zajištění jazykové výuky zaměstnanců Krajského úřadu se zaměřením na pojmosloví EU. Spolupráce probíhá na velmi dobré úrovni, veškeré naše požadavky jsou vstřícně a flexibilně řešeny. Výuka probíhá k plné spokojenosti studentů.
Ing. Andrea Faltusová – Liberecký Kraj

Lektor Jazykové školy Studyline docházel za mnou do ordinace, dohodnuté termíny vždy platily a výuka probíhala přesně tak, aby se disproporce mého jazyka co nejrychleji odstranily. Celkově mne v jazykových schopnostech velmi posunul.
Mgr. Pavel Bajnárek – rehabilitace

Zdravím vás ze Sydney, vše probíhá jako po másle, ubytování je v pořádku, ve škole jsem v pokročilé úrovní. Jsem úplně nadšený ze všech těch možností, slev a pomoci co mi zda vaše agentura může nabídnout. Získal jsem práci u cateringové společnosti, stadionech ve vip boxech a bankety na radnici.
Petr Svoboda – student z Austrálie

Všem, kteří nemají odvahu začít s jazykem, doporučuji navštívit kurz v této jazykové škole. Výuka probíhá v malém počtu lidí a přestože jsme věkově rozdílná skupina, vyučující lektorka vždy bere ohled na každého jednotlivce. Výuka jazyka je opravdu na vysoké úrovni.
Dagmar Pokorná

S přístupem učitelů a kvalitou výuky jsem nadmíru spokojen, proto mohu jen doporučit.
Robert Jansta

Kvalitní učitelé, příjemní zaměstnanci a nabídka občerstvení - velká spokojenost.
Zdena Lišková

Perfektní přístup lektora, ochotný personál. Děkuji a doporučuji!
Claudia Love Fashion

Spolehlivá škola, snaha o otevření kurzu i pri menším poctu zájemcu, kvalitní vyučující, vstřícné jednání, přizpůsobení se přání zákazníka při organizaci rozvrhu, možnost rozložení školného, zajímavé slevy, dobra dostupnost.
Oxana Shamanina

Kontakt
an image
Pražská 7/5
Liberec 1
Tel: 480 003 345
Mobil: 603 520 002
Skype: info.lbc liberec@studyline.cz