Newsletter
Registrace k odběru aktualit a slev:
Facebook
Staňte se našimi přáteli na Facebooku a získejte jako první exkluzivní slevy.

[CNW:Counter]

Příprava na státní maturity

Připravné jazykové kurzy

Připravte se na státní maturitní zkoušku s naším kvalifikovaným lektorem tak, abyste ji nejen složili, ale dosáhli i výborných výsledků. V posledních lekcích kurzu jsou pak reálná simulace, kde si v předstihu vše vyzkoušíte a v den konání zkoušky již budete maximálně soustředěni. Pokud dodržíte docházku a výukový plán dle instrukcí lektora, garantujeme její úspěšné složení. V ceně kurzu je i certifikát o absolvování s hodnocením znalostí, který můžete použít jako potvrzení o řádné přípravě.

Po objednání kurzu obdržíte přihlašovací údaje do on-line systému evidence výuky, kde můžete sledovat svůj vývoj, zjistit si termíny lekcí, probíranou látku, výsledky testů nebo instrukce pro domácí přípravu v případě nepřítomnosti.
KÓD ČAS DEN TERMÍN CENA
PŘÍPRAVA NA MATURITNÍ ZKOUŠKU Z ANGLIČTINY (květen 2023)
SMA 16:30 - 18:00 Středa 05.10.2022 - 26.04.2023 4.490,- Objednat
PŘÍPRAVA NA MATURITNÍ ZKOUŠKU Z NĚMČINY (květen 2023)
SMN 16:30 - 18:00 Čtvrtek 06.10.2022 - 27.04.2023 4.490,- Objednat

Máte zájem o přípravu k jiné zkoušce nebo maturitnímu předmětu? Kontaktujte nás, obratem Vám pošleme nabídku na alternativní kurz nebo vytvoříme novou skupinu. Objednat si můžete také doučování či kurzy připravující k závěrečnému testu nebo k reparátu:

 

informace dotazy Pošli dotaz

Zkušenosti našich
klientů

Jazykovou školu Studyline pro naše zaměstnance pořádala kurzy podnikové němčiny v úrovních A1 a B1. Lektorky byly na výuku vždy dobře připravené a studenti pod jejich vedením dosahovali výborných výsledků. Poskytovatel byl vždy schopen pružně reagovat na naše aktuální potřeby.
Petra Šulcová - CiS SYSTEMS s.r.o.

S jazykovou školou Studyline spolupracujeme v rámci zajištění jazykové výuky zaměstnanců Krajského úřadu se zaměřením na pojmosloví EU. Spolupráce probíhá na velmi dobré úrovni, veškeré naše požadavky jsou vstřícně a flexibilně řešeny. Výuka probíhá k plné spokojenosti studentů.
Ing. Andrea Faltusová – Liberecký Kraj

Lektor Jazykové školy Studyline docházel za mnou do ordinace, dohodnuté termíny vždy platily a výuka probíhala přesně tak, aby se disproporce mého jazyka co nejrychleji odstranily. Celkově mne v jazykových schopnostech velmi posunul.
Mgr. Pavel Bajnárek – rehabilitace

Zdravím vás ze Sydney, vše probíhá jako po másle, ubytování je v pořádku, ve škole jsem v pokročilé úrovní. Jsem úplně nadšený ze všech těch možností, slev a pomoci co mi zda vaše agentura může nabídnout. Získal jsem práci u cateringové společnosti, stadionech ve vip boxech a bankety na radnici.
Petr Svoboda – student z Austrálie

Všem, kteří nemají odvahu začít s jazykem, doporučuji navštívit kurz v této jazykové škole. Výuka probíhá v malém počtu lidí a přestože jsme věkově rozdílná skupina, vyučující lektorka vždy bere ohled na každého jednotlivce. Výuka jazyka je opravdu na vysoké úrovni.
Dagmar Pokorná

S přístupem učitelů a kvalitou výuky jsem nadmíru spokojen, proto mohu jen doporučit.
Robert Jansta

Kvalitní učitelé, příjemní zaměstnanci a nabídka občerstvení - velká spokojenost.
Zdena Lišková

Perfektní přístup lektora, ochotný personál. Děkuji a doporučuji!
Claudia Love Fashion

Spolehlivá škola, snaha o otevření kurzu i pri menším poctu zájemcu, kvalitní vyučující, vstřícné jednání, přizpůsobení se přání zákazníka při organizaci rozvrhu, možnost rozložení školného, zajímavé slevy, dobra dostupnost.
Oxana Shamanina

Kontakt
an image
Pražská 7/5
Liberec 1
Tel: 480 003 345
Mobil: 603 520 002
Skype: info.lbc liberec@studyline.cz