Newsletter
Registrace k odběru aktualit a slev:
Facebook
Staňte se našimi přáteli na Facebooku a získejte jako první exkluzivní slevy.

[CNW:Counter]

Příprava na mezinárodní jazykové zkoušky

Připravné jazykové kurzy

FCE neboli First Cambridge Examination je nejrozšířenější ze všech zkoušek Cambridge ESOL. Jedná se o úroveň "B2 pokročilí" a vyžaduje znalosti všech jazykových schopností. FCE je široce uznávaná v obchodní sféře a průmyslu, např. pro pracovníky v klientských službách nebo pro administrativní práce v bankovnictví, aeroliniích, zásobování atd. a na jednotlivých univerzitních fakultách, technických školách a dalších institucích. Zkouška zahrnuje čtení (1 hodina a 15 minut), psaní (1 hodina a 30 minut), použití angličtiny (1 hodina a 15 minut), poslech (přibližně 40 minut) a mluvení (přibližně 14 minut). V německém jazyce pak připravujeme na zkoušky Goethe Zertifikat v úrovních A1 až B2, které se kanjí každých šest týdnů v Praze

Po objednání kurzu obdržíte přihlašovací údaje do on-line systému evidence výuky, kde můžete sledovat svůj vývoj, zjistit si termíny lekcí, probíranou látku, výsledky testů nebo instrukce pro domácí přípravu v případě nepřítomnosti.
KÓD ČAS DEN TERMÍN CENA
PŘÍPRAVA na zkoušku Cambridge FCE B2 (termín zkoušky červen 2023)
FCE 18:10 - 19:40 Středa 05.10.2022 - 31.05.2023 4.890,- Objednat
PŘÍPRAVA na zkoušku Cambridge CAE C1 (termín zkoušky červen 2023)
CAE 17:30 - 19:00 Úterý 04.10.2022 - 30.05.2023 4.990,- Objednat
PŘÍPRAVA na zkoušku Goethe B2 (termín zkoušky červen 2023)
GOE 18:00 - 19:30 Čtvrtek 06.10.2022 - 25.05.2023 4.890,- Objednat

Máte zájem o jinou zkoušku nebo v jiný termín? Připravujeme na certifikáty CAE, CPE, IELTS, TOEFL, DELE a mnoho dalších. Kontaktujte nás, obratem Vám pošleme nabídku na několik vhodných řešení, ze kterých si zcela jistě vyberete:

 

informace dotazy Pošli dotaz

Zkušenosti našich
klientů

Jazykovou školu Studyline pro naše zaměstnance pořádala kurzy podnikové němčiny v úrovních A1 a B1. Lektorky byly na výuku vždy dobře připravené a studenti pod jejich vedením dosahovali výborných výsledků. Poskytovatel byl vždy schopen pružně reagovat na naše aktuální potřeby.
Petra Šulcová - CiS SYSTEMS s.r.o.

S jazykovou školou Studyline spolupracujeme v rámci zajištění jazykové výuky zaměstnanců Krajského úřadu se zaměřením na pojmosloví EU. Spolupráce probíhá na velmi dobré úrovni, veškeré naše požadavky jsou vstřícně a flexibilně řešeny. Výuka probíhá k plné spokojenosti studentů.
Ing. Andrea Faltusová – Liberecký Kraj

Lektor Jazykové školy Studyline docházel za mnou do ordinace, dohodnuté termíny vždy platily a výuka probíhala přesně tak, aby se disproporce mého jazyka co nejrychleji odstranily. Celkově mne v jazykových schopnostech velmi posunul.
Mgr. Pavel Bajnárek – rehabilitace

Zdravím vás ze Sydney, vše probíhá jako po másle, ubytování je v pořádku, ve škole jsem v pokročilé úrovní. Jsem úplně nadšený ze všech těch možností, slev a pomoci co mi zda vaše agentura může nabídnout. Získal jsem práci u cateringové společnosti, stadionech ve vip boxech a bankety na radnici.
Petr Svoboda – student z Austrálie

Všem, kteří nemají odvahu začít s jazykem, doporučuji navštívit kurz v této jazykové škole. Výuka probíhá v malém počtu lidí a přestože jsme věkově rozdílná skupina, vyučující lektorka vždy bere ohled na každého jednotlivce. Výuka jazyka je opravdu na vysoké úrovni.
Dagmar Pokorná

S přístupem učitelů a kvalitou výuky jsem nadmíru spokojen, proto mohu jen doporučit.
Robert Jansta

Kvalitní učitelé, příjemní zaměstnanci a nabídka občerstvení - velká spokojenost.
Zdena Lišková

Perfektní přístup lektora, ochotný personál. Děkuji a doporučuji!
Claudia Love Fashion

Spolehlivá škola, snaha o otevření kurzu i pri menším poctu zájemcu, kvalitní vyučující, vstřícné jednání, přizpůsobení se přání zákazníka při organizaci rozvrhu, možnost rozložení školného, zajímavé slevy, dobra dostupnost.
Oxana Shamanina

Kontakt
an image
Pražská 7/5
Liberec 1
Tel: 480 003 345
Mobil: 603 520 002
Skype: info.lbc liberec@studyline.cz