Newsletter
Registrace k odběru aktualit a slev:
Facebook
Staňte se našimi přáteli na Facebooku a získejte jako první exkluzivní slevy.

[CNW:Counter]

Firemní jazyková výuka

Sedm důvodů pro firemní jazykové vzdělávání

Firemní výuka má mnoho výhod, které ocení jak zaměstnavatelé tak i zaměstnanci:

Firemní jazyková výuka
  • Reprezentace společnosti před partnery ze zahraničí.
  • Výuka je zaměřena na konkrétní pracovní pozici.
  • Investujete pouze do znalostí, které zaměstnanec využije.
  • Termíny výuky se přizpůsobují pracovním povinnostem.
  • Využití jazykového kurzu jako motivační benefit.
  • Výuka probíhá přímo na pracovišti.

 

Výukové metody

Naše koncepce především zohledňuje individuální potřeby studenta a optimálně kombinuje osvědčené výukové metody. Klademe velký důraz na komunikativní přístup, v němž je student aktivním činitelem. Naše hlavní výukové metody jsou následující:

  • Simulování reálných situací za použití stávající znalosti jazyka
  • Motivace k pochopení jazykových struktur vlastním úsudkem
  • Vstřebávání nové slovní zásoby v kontextu bez překládání do češtiny
  • Zdůrazňování viditelného pokroku a motivace k dalšímu studiu.

 

Fáze firemní výuky

Firemní jazyková výuka

Před vlastním zahájením kurzu vám položíme několik otázek, jenž potřebujeme vědět pro sestavení efektivního výukového plánu. Například co přesně potřebují vaši zaměstnanci umět a co od jazykové výuky očekáváte. Neméně důležité je také to, čím se vaše společnost zabývá a jak může vašemu byznysu jazykové vzdělávání pomoci. Má výuka sloužit jako benefit pro zaměstnance nebo důležitý pilíř jejich rozvoje. Začínáte s jazykovou výukou nově nebo měníte dodavatele.

Podle souboru těchto informací vymodelujeme výukový plán přesně na míru vašim požadavkům. Jeho součástí je i detailní vstupní testování studentů, které zahrnuje zjištění výchozích znalostí studentů, jejich silné stránky i nedostatky, na kterých budeme pracovat. Poté pro váš kurz přidělíme nejvhodnějšího lektora s odpovídající kvalifikací a zkušenostmi. Následuje výběr vhodných studijních materiálů, představení lektora a zahájení výuky.

Během kurzu vám podáváme pravidelné zprávy, jakých pokroků studenti dosahují a zda jsou v souladu se stanoveným plánem. Zároveň také příležitostně zjišťujeme, zda jste i vy spokojeni s výsledky a přístupem lektora.

Dvakrát ročně nebo na konci kurzu obdržíte podrobnou zprávu, zahrnující vyhodnocení závěrečných testů, docházky, dosažených znalostí a doporučení pro další výukové období. Studenti se zprávou obdrží také certifikát o absolvování.

V naší jazykové škole máme mnohaleté zkušenosti a dokážeme vytvořit kvalitní výukové programy pro všechny, od velkých společností až po drobné živnostníky. Přidejte se k více než osmi desítkám firem a podnikatelů, kteří již zúročují naše profesionální služby.

 

informace dotazy Pošli dotaz 

Ceník firemní výuky

DÉLKA LEKCE POČET STUDENTŮ ČESKÝ LEKTOR RODILÝ MLUVČÍ
  1 student + lektor Cena* Cena*
45 min. Cena lekce 350,00 Kč 390,00 Kč
60 min. Cena lekce 450,00 Kč 550,00 Kč
90 min. Cena lekce 620,00 Kč 750,00 Kč
120 min. Cena lekce 790,00 Kč 950,00 Kč
  2 a více studentů + lektor
45 min. Cena lekce 370,00 Kč 430,00 Kč
60 min. Cena lekce 470,00 Kč 580,00 Kč
90 min. Cena lekce 650,00 Kč 780,00 Kč
120 min. Cena lekce 820,00 Kč 990,00 Kč

*) Ceny jsou bez DPH. Jazykové kurzy vedoucí k některé ze státem uznávaných zkoušek jsou od DPH osvobozeny dle §57 zákona o DPHPokud máte zájem o odbornou konzultaci, vyplňte a odešlete nezávaznou poptávku, na základě které Vás budeme kontaktovat.

Poptat výuku...

Zkušenosti našich
klientů

Jazykovou školu Studyline pro naše zaměstnance pořádala kurzy podnikové němčiny v úrovních A1 a B1. Lektorky byly na výuku vždy dobře připravené a studenti pod jejich vedením dosahovali výborných výsledků. Poskytovatel byl vždy schopen pružně reagovat na naše aktuální potřeby.
Petra Šulcová - CiS SYSTEMS s.r.o.

S jazykovou školou Studyline spolupracujeme v rámci zajištění jazykové výuky zaměstnanců Krajského úřadu se zaměřením na pojmosloví EU. Spolupráce probíhá na velmi dobré úrovni, veškeré naše požadavky jsou vstřícně a flexibilně řešeny. Výuka probíhá k plné spokojenosti studentů.
Ing. Andrea Faltusová – Liberecký Kraj

Lektor Jazykové školy Studyline docházel za mnou do ordinace, dohodnuté termíny vždy platily a výuka probíhala přesně tak, aby se disproporce mého jazyka co nejrychleji odstranily. Celkově mne v jazykových schopnostech velmi posunul.
Mgr. Pavel Bajnárek – rehabilitace

Zdravím vás ze Sydney, vše probíhá jako po másle, ubytování je v pořádku, ve škole jsem v pokročilé úrovní. Jsem úplně nadšený ze všech těch možností, slev a pomoci co mi zda vaše agentura může nabídnout. Získal jsem práci u cateringové společnosti, stadionech ve vip boxech a bankety na radnici.
Petr Svoboda – student z Austrálie

Všem, kteří nemají odvahu začít s jazykem, doporučuji navštívit kurz v této jazykové škole. Výuka probíhá v malém počtu lidí a přestože jsme věkově rozdílná skupina, vyučující lektorka vždy bere ohled na každého jednotlivce. Výuka jazyka je opravdu na vysoké úrovni.
Dagmar Pokorná

S přístupem učitelů a kvalitou výuky jsem nadmíru spokojen, proto mohu jen doporučit.
Robert Jansta

Kvalitní učitelé, příjemní zaměstnanci a nabídka občerstvení - velká spokojenost.
Zdena Lišková

Perfektní přístup lektora, ochotný personál. Děkuji a doporučuji!
Claudia Love Fashion

Spolehlivá škola, snaha o otevření kurzu i pri menším poctu zájemcu, kvalitní vyučující, vstřícné jednání, přizpůsobení se přání zákazníka při organizaci rozvrhu, možnost rozložení školného, zajímavé slevy, dobra dostupnost.
Oxana Shamanina

Kontakt
an image
Pražská 7/5
Liberec 1
Tel: 480 002 345
Mobil: 603 520 002
Skype: info.lbc liberec@studyline.cz