Newsletter
Registrace k odběru aktualit a slev:
Facebook
Staňte se našimi přáteli na Facebooku a získejte jako první exkluzivní slevy.

[CNW:Counter]

Kariéra

Hledáme lektory a překladatele

Nabízíme zajímavé uplatnění, finanční ohodnocení a práci ve skvělém týmu všem, kteří ovládají některý z cizích jazyků na dostatečné úrovni pro jazykovou výuku nebo překlady.

Kariéra, nabídka práce
Kromě lektorů a překladatelů světových jazyků jako je angličtina, němčina, francouzština, španělština a další hledáme též spolupracovníky, kteří ovládají alespoň částečně některý z exotických a méně žádaných jazyků jako je japonština, čínština, norština, švédština, finština, chorvatština a další.

Hledáme obchodní zástupce

Jste komunikativní s příjemným vystupováním? Nabízíme přivýdělek formou provizí z prodeje firemní jazykové výuky, kurzů pro veřejnost, studijních pobytů v zahraničí a dalších služeb. Zajistíme vám zaškolení, dostatečné množství propagačních materiálů, databáze klientů a veškeré technické vybavení.

Hledáme zájemce pro otevření samostatné pobočky

Pocházíte z Jablonce nad Nisou, České Lípy, Turnova nebo dalších měst Libereckého kraje a máte zkušenosti s výukou jazyků? Osamostatněte se a staňte se vedoucím samostatné pobočky Agentury a jazykové školy Studyline ve vašem regionu. Nabízíme pokrytí nákladů na propagaci a vybavení učeben, zaškolení a zajímavé finanční ohodnocení.

 

V případě zájmu o některou z uvedených pozic nám prosím zašlete životopis s aktuálními kontakty a jednou fotografií na e-mail liberec@studyline.cz nebo nás navštivte osobně v naší jazykové škole v Liberci.


informace dotazy Pošli dotaz

Zkušenosti našich
klientů

Jazykovou školu Studyline pro naše zaměstnance pořádala kurzy podnikové němčiny v úrovních A1 a B1. Lektorky byly na výuku vždy dobře připravené a studenti pod jejich vedením dosahovali výborných výsledků. Poskytovatel byl vždy schopen pružně reagovat na naše aktuální potřeby.
Petra Šulcová - CiS SYSTEMS s.r.o.

S jazykovou školou Studyline spolupracujeme v rámci zajištění jazykové výuky zaměstnanců Krajského úřadu se zaměřením na pojmosloví EU. Spolupráce probíhá na velmi dobré úrovni, veškeré naše požadavky jsou vstřícně a flexibilně řešeny. Výuka probíhá k plné spokojenosti studentů.
Ing. Andrea Faltusová – Liberecký Kraj

Lektor Jazykové školy Studyline docházel za mnou do ordinace, dohodnuté termíny vždy platily a výuka probíhala přesně tak, aby se disproporce mého jazyka co nejrychleji odstranily. Celkově mne v jazykových schopnostech velmi posunul.
Mgr. Pavel Bajnárek – rehabilitace

Zdravím vás ze Sydney, vše probíhá jako po másle, ubytování je v pořádku, ve škole jsem v pokročilé úrovní. Jsem úplně nadšený ze všech těch možností, slev a pomoci co mi zda vaše agentura může nabídnout. Získal jsem práci u cateringové společnosti, stadionech ve vip boxech a bankety na radnici.
Petr Svoboda – student z Austrálie

Všem, kteří nemají odvahu začít s jazykem, doporučuji navštívit kurz v této jazykové škole. Výuka probíhá v malém počtu lidí a přestože jsme věkově rozdílná skupina, vyučující lektorka vždy bere ohled na každého jednotlivce. Výuka jazyka je opravdu na vysoké úrovni.
Dagmar Pokorná

S přístupem učitelů a kvalitou výuky jsem nadmíru spokojen, proto mohu jen doporučit.
Robert Jansta

Kvalitní učitelé, příjemní zaměstnanci a nabídka občerstvení - velká spokojenost.
Zdena Lišková

Perfektní přístup lektora, ochotný personál. Děkuji a doporučuji!
Claudia Love Fashion

Spolehlivá škola, snaha o otevření kurzu i pri menším poctu zájemcu, kvalitní vyučující, vstřícné jednání, přizpůsobení se přání zákazníka při organizaci rozvrhu, možnost rozložení školného, zajímavé slevy, dobra dostupnost.
Oxana Shamanina

Kontakt
an image
Pražská 7/5
Liberec 1
Tel: 480 002 345
Mobil: 603 520 002
Skype: info.lbc liberec@studyline.cz